Vízilabda: tükörsima vereség a székesfehérvári medencében

A jó mérkőzések után ma sajnos a rossz sorozata folytatódott a HVSC férfi vízilabda csapatának. A vereség sima volt, azt eredményben csak az utolsó negyed tette kicsit ,,szebbé”.

A Fehérvár Vízilabda Sport Kft. csapata az 1. után 4-1-re, a 3. negyed után már 12-4-re vezetett, így nem igazán maradt kérdés az utolsó játékrészre, amelyet tisztességből 6-1-re nyert meg a vásárhelyi csapat, ám ez már csak az eredmény kozmetikázására volt elegendő.

Fehérvár Vízilabda Sport Kft. – HVSC 13-10 (4-1, 4-2, 4-1, 1-6)
A HVSC gólszerzői: Benkő Martin 4, Mekkel Máté 2, Szporny Armand, Petróczi Botond, Nagy Benedek, Liubinsky Ihor 1-1

A vásárhelyi csapat ezzel maradt a tabella 11. helyén. Legközelebb március 23-án lesz forduló, akkor a csapat a 4. helyen álló Ceglédhez utazik.