Vízilabda: megvan a Neptun VSC második győzelme – ezúttal is a vásárhelyiek ellenében

Az idényben másodjára ,,tréfálta meg” a fővárosi együttes a HVSC-t, több győzelme nincs is a bajnokságban. A HVSC sajnos egy közvetlen riválistól kapott ki, ezzel magára húzta őket.

Pedig nem kezdte rosszul a HVSC a meccset, 3-1-re még vezettek a Hajós Alfréd Sportuszodában, ám a második negyedben óriási rövidzárlatot kaptak. Azt a játékrészt 6-1-re vesztették el, a félidőben így 8-4-re vezettek a hazaiak.

Ezek után a második két negyedet hiába nyerte meg a vásárhelyi gárda, két gólnál jobban nem tudta megközelíteni sereghajtó ellenfelét, és bár a vendégek a szombati mérkőzésen jól használták ki az emberelőnyöket, ez sem segített.

Neptun VSC- HVSC 12-9 (2-3, 6-1, 3-3, 1-2)
A HVSC gólszerzői: Petróczi Botond, Benkő Martin, Mekkel Máté 2-2, Chilkó Márton, Bárándi Zoltán, Liubinsky Ihor 1-1

A HVSC ezzel 16 ponttal a bajnokság 11. helyén áll. Legközelebb március 2-án, szombaton Székesfehérváron ugranak bajnoki mérkőzésen medencébe.