sajatbanner

Vízilabda: ismét nem jött ki a lépés a vásárhelyieknek

Egymás után harmadjára kapott ki hazai medencében a HVSC. Ezúttal a Cegléd bizonyult jobbnak Barna Tamás csapatánál.

Sajnos ismét elmondható, hogy már az elején lépéshátrányba került a hazai csapat, mert bár Mekkel Máté még egyenlítő gólt szerzett az első negyedben, de utána az egész félidőben csak a vendégek találtak be. A harmadik negyed ugyan döntetlen lett, de már ekkor is négy gól volt a vásárhelyiek hátránya, amely előnyt az utolsó negyedben a ceglédiek még hárommal megfejeltek.

HVSC- Ceglédi VSE 4-11 (1-3, 0-2, 3-3, 0-3)

A HVSC gólszerzői: Mekkel Máté 2, Chilkó Márton és Holka Dániel 1-1 gól. Érdekesség, hogy a ceglédiek 11 találatából csak Szirmai Márton jegyzett kettőt, a többiek egy találattal járultak hozzá a győzelemhez.

A HVSC ezzel a vereséggel a 14 csapatos bajnokság 11. helyén áll. A csapat a következő fordulóban, ismét hazai medencében november 4-én 11 órakor a VIWA OSC együttesét fogadja.