Vízilabda: győztes mérkőzést vívott a HVSC

Alsóházi rangadón arattak fontos győzelmet Barna Tamásék, a bajnokságban először a rendes játékidőben.

Jól kezdtek a vásárhelyiek. A vendég Neptun VSC csak a 2. negyedben lőtte első gólját, és az első félidőben nem is tudtak többször betalálni. Azonban 4-1-es vásárhelyi vezetésnél a vendég fővárosiak háromszor lőttek gólt egymás után, és kiegyenlítettek.

A harmadik negyedben azonban két gólt lőttek a hazaiak, ám a záró játékrész elején ezt is egalizálták a vendégek. A végén azonban Kiss Zoltán Áron megszerezte a győztes gólt. A HVSC először nyert a bajnokságban rendes játékidőben.

HVSC – Neptun VSC 7-6 (2-0, 1-1, 3-3, 1-2)
A vásárhelyi gólszerzők: Kiss Zoltán Áron 2, Tóth Márk Tibor, Mekkel Máté, Palotás Gergely, Holka Dániel, Bárándi Zoltán 1-1

A csapat így megerősítette 13. helyét a tabellán. Az egyre jobb formába lendülő HVSC a következő héten a 100%-os teljesítménnyel az élen álló KSI-hez látogat a fővárosba. Nem Barna Tamásék lesznek tehát a mérkőzés esélyesei.

Hozzászólások lezárva.

A Hódpress sütiket használ a jobb működés érdekében. Rendben!