sajatbanner

Vívás: Papp Jázmin megnyerte a Fülöp Mihály Serdülő Női Tőrversenyt Szombathelyen

A Csomorkány SE kiváló utánpótlás korú vívója 12 induló közül végzett az első helyen. Kékesi Dóra a gyermek tőrversenyen 56 indulóból lett 5.

Papp Jázmin a ranglista első helyéről várta a Fülöp Mihály Magyar Kupa Serdülő Leány Tőrverseny egyéni küzdelmeit. A vásárhelyi lány magabiztosan tőrözött el a döntőig, ott azonban nehéz ellenfélre akadt a Halásztelki BSE versenyzőjének, Badár Szonja Nikolettának a személyében, de őt is legyőzte 15-13 arányban.

A Gyermek Leány Tőr Egyéni versenyben a Csomorkányi SE versenyzői közül Kékesi Dóra jutott legtovább, ő a legjobb 8 között kapott ki a későbbi döntős Márkus Boglárkától, aki az FTC színeiben versenyzett. Kékesi Dóra így 56 induló közül az 5. helyet szerezte meg. Ugyanebben a kategóriában Sós Gréta a 20., Mihály Viktória a 21., Petrik Panna a 42. helyezést érte el.