sajatbanner

Kilencvennél is többen neveztek az éjszakai futásra

Hatórás éjszakai futófesztivál zajlott Vásárhelyen szombaton este. A Szöllősi Renátó edző-sportoló szervezte versenyre kilencvenegyen nevezte, végül 71-en indultak.

Az idei Tündérkert éjszakai 6 órás futóverseny indulói szombaton este álltak rajthoz a Bessenyei Ferenc Művelődési Központ előtt, hogy megtegyék a köröket a kijelölt hat óra alatt.

A sportolók egyéni 2 órás, egyéni 4 órás, egyéni 6 órás, 2 fős váltó, 3 fős váltó kategóriákban indultak. Az este ¾ 10 kor indult verseny hajnalban fejeződött be.

Az egyéni 2 órás verseny helyezései: 1. Domján Gábor (18 kör, 1 óra 2 perc 52 másodperc), 2. Szalontai Attila (17 kör, 1 óra 6 perc 7 másodperc), 3. Bozsó Zoltán (17 kör, 1 óra 7 perc 19 másodperc).

Az egyéni 4 órás kategória dobogósai: 1. Podmaniczkiné Tóth Annamária (31 kör, 2 óra 22 perc 26 másodperc), 2. Szűcs Lajos Gábor (31 kör, 2 óra 23 perc 36 másodperc) 3. Labádi Máté (29 kör, 2 óra 35 perc 13 másodperc).

Az egyéni 6 órás verseny győztesei: 1. Illés Péter (45 kör, 5 óra 17 perc), 2. Raffai János (43 kör, 5 óra 29 perc), 3. Horváth Katalin (42 kör, 5 óra 43 perc).

A 2 fős váltó győztesei Andóék lettek (50 kör, 4 óra 44 perc), 2. a GA-ZO Team (48 kör, 4 óra 53 perc), 3. a Nem csak elindulni nehéz (46 kör, 5 óra 8 perc). Valamennyi férficsapat volt.

A 3 fős váltó első három helyezettje: 1. ZPZ csapat (60 kör, 3 óra 57 perc), 2. Flow (52 kör, 4 óra 33 perc), 3. RunKomlós (52 kör, 4 óra 34 perc).

A részletes és további eredmények itt olvashatók.