sajatbanner

Rövidpályás úszó ob: újabb érmek a csütörtöki estén

Frissítés: Az Ugrai Panna, Veszelovszki Eszter, Molnár Flóra, Juhász Janka összetételű 4x100m-es női vegyesváltó az 5. helyet érte el.

Ugrai Panna révén, aki megnyerte a 100m női hátúszás versenyt, míg 50m női gyorson ezüstérmes lett Debrecenben a XIX. Rövidpályás Úszó Országos Bajnokságon. Még egy, a Hód Úszó SE versenyzői által érintett döntő hátravan, a cikkünk frissül tehát.

Ugrai Panna nagy versenyben nyerte meg a 100m női hátúszás versenyét, 58.67 másodperccel, 17 századmásodperc előnnyel. Ugyancsak Ugrai 2. lett 50m női gyorson, ebben a számban a debreceni Senánszky Petra előzte meg. Ugyanebben a számban a Hód Úszó SE-ből Molnár Flóra a 6. lett.

A cikk megjelenéséig ezen kívül 200m férfi pillangóban Horváth Ákos a B-döntő 5. helyén végzett.