sajatbanner

Ötödik lett a vásárhely lány a dél-koreai VB-n

Október 18. és 23. között a dél-koreai Csedzsuban rendezték meg az amatőr fitnesz-világbajnokságot. A hódmezővásárhelyi Nagy Viktória az ötödik helyen végzett.

A Nemzeti Versenysport Szövetség vasárnapi tájékoztatása szerint a junior kategóriában szerzett világbajnoki érme után, a felnőttek között is sikeresen szerepelt Balogh Eszter (Acrobatic Fitness -163 cm) és Karikó Brigitta (Artistic Fitness +163 cm): mindketten ezüstérmet szereztek, Eszter mindössze egy ponttal maradt le az aranyról.

A Hód-Fitness SE sportolója, Nagy Viktória (Acrobatic Fitness +163 cm) a döntő előtt megsérült, s bár a stáb azt ajánlotta, hogy ne folytassa a versenyt, Viktória nem adta fel, és végül az előkelő 5. helyen végzett.