sajatbanner

NBII-es ellenféllel gyakorolt a HFC

Szombat délelőtt lejátszotta harmadik edzőmérkőzését a Hódmezővásárhelyi FC, amely a megszokottól eltérőn 2×60 perces volt. A vége nagy vereség lett, az egyetlen vásárhelyi gólt egy új szerzemény, Tóth Dániel szerezte.

Tiszakécskei LC – HFC 6-1 (1-1)
Gsz.: Zamostny 2, Vólent 2, Hleba, Bencze, ill. Tóth D.

HFC: Deczki – Orosz, Hunya, Zana, Zámbori, Juhász, Sipos G., Tóth D., Czékus, Gréczi, Vladul.
Cserék: Vaits, Vastag, Bogdán, Bánfi, Ondrejó, Dobronoky, Bónus, Rabecz, Hegedűs, Borbás, Ábrahám-Fúrús, Zsigmond, Sárközi.

Antal Krisztián vezetőedző:

,,Tartalmas volt az első hatvan perc, taktikailag megvoltunk az ellenfél három védős és két csatáros játéka ellen, a srácok betartották azokat az elveket, amiket kértünk. Hátulról való építkezésünk a nyomás ellenére is biztató volt és bátran vállalta be mindenki a játékot, amit éles meccsen is alkalmaznunk kell! Pontosság hiányzott egy-két esetben a középső zónában, de a mozgások kezdenek kialakulni és ez jó jel. A meccsen volt egy kapufánk és egy kidolgozott befejezésünk, illetve az iram is megfelelő volt. A második játékrészben vegyes csapat játszott és eltérőek voltak az állapotok, sok egyéni hibát vétettünk és csapat szinten sem működtünk jól, de ez sajnos benne van az ilyen helyzetekben. Leszűrtük kiben van potenciál és ki az, aki a beleillik a csapatunkba!”

A 28 éves Tóth Dániel most érkezett, Orosházán ismerkedett meg a labdarúgással, majd a Békéscsaba utánpótlás csapataiban pallérozódott. Több másodosztályú klubnál megfordult: Orosháza, Balmazújváros, Kozármisleny, Szolnok, Békéscsaba és Kecskemét. Az elmúlt idényben Tiszafüreden töltött fél évet, majd a szlovák harmadosztályból érkezett Hódmezővásárhelyre.