sajatbennervideo

Kelet-Magyarország második legeredményesebb úszó klubjaként zárta a regionális delfin bajnokságot a NICS-HSÚVC

Tizenhárom egyesület versengett múlt hétvégén a hódmezővásárhelyi Gyarmati Dezső Sportuszodában. A Hód Úszó SE-ből Olasz Panni nyerte a legtöbb érmet.

Észak-Alföld, Észak -Magyarország és a Dél-Alföld régió csapatai 111 sportolója versengett az érmekért a regionális delfin úszó bajnokságon, ahol a 8-9 éves lányok és 9-10 éves fiúk mérték össze erejüket. A NICS-HSÚVC-t 13 úszó kiemelkedően képviselte és repítette a régiós összetett pontverseny második fokára, országosan pedig a negyedik legtöbb pontot szerzett klub lett a vásárhelyi egyesület. Kohán Benjamin hat, Major Csanád öt aranyérmet nyert, mellettük Tóth Szonja, Török Luca, Szekeres Nóra és Kun Zselyke állhatott még fel a dobogóra.

A Hód Úszó SE-ből Olasz Panni négy egyéni versenyszámban nem talált legyőzőre, illetve Molnár Maja, Kuhár Zsófia, Gera-Panyor Viola, Olasz Panni összeállítású 4×50-es leány gyorsváltó ezüstérmet szerzett.