sajatbanner

Ismét bizonyítottak a Csomorkány SE női tőrvívói

A hétvégén a Kadét Női Tőr Magyar Kupán két fordulójában is öregbítették az egyesület és Vásárhely jó hírét.

A Kadét Női Tőr Magyar Kupa I. fordulójában Gyapjas Hanna felállhatott a dobogó harmadik fokára. Rajta kívül Timár Zsófi (15.) jutott be a legjobb 16 közé, míg Sós Gréta a 17., Bíró Panna a 31., Kékesi Dóra a 32. helyen hagyták el a pástokat. Konyhás Cintia éppen csak lecsúszott a 32-ről, elfoglalva a 33. helyet, őt követte Petrik Panna és Csordás Eszter a 38. és 45. helyeken.

A Kadét Női Tőr Magyar Kupa II. fordulójában a Hódmezővásárhelyi Csomorkány SE két versenyzője is bejutott a legjobb 16 közé. Közülük Sós Gréta végzett a legelőkelőbb helyen, megszerezve a 12. pozíciót. Szorosan követte őt Bíró Panna aki a 16. helyet érte el. Az egyesület versenyzői közül Gyapjas Hanna jutott még be a legjobb 32 közé, övé lett a 24. hely. Éppen csak lecsúszott a 32-ről Kékesi Dóra (38.), Konyhás Cintia (41.), Timár Zsófi (42.), Csordás Eszter (43.) és Petrik Panna (51.).

Így a vásárhelyi klub versenyzői (edzőik Magyary Ágnes és Donka Gábor) ismét fantasztikus napot zártak, dolgos hétvégén vannak túl, de továbbra sincs megállás, hiszen jövőhéten újabb megmérettetés vár rájuk.