sajatbanner

Éremeső a Hódmezővásárhelyi Box Klubnál

A XX. Nemzetközi Testvérvárosok Kupáján a Hódmezővásárhelyi Box Klub öt versenyzővel indult. Ketten is aranyéremmel távoztak Kiskunhalasról.

Cseh Viktória 33 kg gyermek kategóriában egy egri versenyzővel ismét hatalmas meccset bokszolt. Ezt követte Hegyi Dominik,aki 30 kg-ban a Kiskunfélegyházi ellenfelével bravúros bunyóval mutatta rátermettségét.

Cseh Katalin serdülő +75 kg -ban bajnok lett. Tápiói ellenfelét pontozással verte meg, így aranyérem került a nyakába és a bajnokságot megnyerte.

Joó László felnőtt 71 kg-ban szintén bajnok lett. A vásárhelyi másik egyesület versenyzője ellen pontozással nyert, így a keze magasba került.

Csuka Eszter serdülő 54 kg-ban Kecskeméti ellenfele ellen nem tudott győzni.

Elégedett vagyok és boldog ,mivel két aranyéremmel térhettünk haza, vagyis két bajnokkal, és a kicsik pedig bizonyították hogy ők igazából a legnagyobbak.

összegezte Szalkai Edina, az egyesület vezetője.