Vízilabda: ismét győzött a HVSC

A kosárlabdázókhoz hasonlóan a vízilabdás fiúk is elkaptak egy jó sorozatot. Reméljük minél tovább kitart. Most a Kecskemét bánta Chilkó Mártonék jó formáját.

A vásárhelyiek mindig vagy kiválóan, vagy szörnyűen kezdik a mérkőzést. Ezúttal szerencsére kiválóan rajtoltak, igaz 4-1 után jött egy nagy leolvadás, a félidei szünetre már a vendégek mentek előnnyel. (4-5)

Ez azonban szerencsére csak ideiglenes volt, a 3. negyedben ismét átvették a hazaiak a vezetést, a záró játékrészben pedig már csak egy gól esett, szerencsére azt a HVSC lőtte.

HVSC- Kecskeméti VE 9-7 (4-2, 0-3, 4-2, 1-0)
A HVSC gólszerzői: Benkő Martin, Chilkó Márton 3-3, Petróczi Botond, Lévai Botond, Liubinsky Ihor 1-1

Ezzel a győzelemmel a HVSC egyelőre feljött a 10. helyre, ám mind a Fehérvár, mind az Oázis Sport Club beérheti még őket, mert kevesebb meccset játszottak.

A HVSC jövő hét szombaton 11 órától hazai medencében az Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Diák- és Szabadidősport Clubbal játszik.

Kép forrása: HVSC Facebook