Vízilabda: hamar elment a meccs

Ezúttal nem volt esélye a pontszerzésre a HVSC férfi vízilabda csapatának, Tatabányán. Ismét 10 gólt kapott Barna Tamás csapata, de most csak 6-ot lőttek.

A rossz kezdés pedig alapvetően határozta meg a mérkőzést. Az első negyed két gólos vendég előnnyel zárult, míg a félidőre már 6-1 volt az eredmény, oda.

A második félidőben sikerült az eredményt ,,szinten tartani”, ez azonban tényleg csak ahhoz volt elegendő, hogy a naptári év utolsó mérkőzésén négy góllal kapjon ki a vásárhelyi csapat,

Tatabányai VSE – HVSC 10-6 (2-0, 4-1, 2-3, 2-2)
A HVSC gólszerzői: Chilkó Márton 3, Benkő Martin, Nagy Benedek, Liubinsky Ihor 1-1

A vásárhelyiek ezzel visszacsúsztak a tabella 13. helyére. Legközelebb már 2024-ben játszanak, idegenben az Oázis Sport Club ellen.