Vereséget szenvedett Sopronban a Kosársuli

Az első és harmadik negyedben még vezettek a vásárhelyiek, de a hajrában elléptek a házigazdák.

A hosszú utazás ellenére nagyszerűen kezdett a nyugati határnál a Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli férfi kosárlabdacsapata az NB I/B-s bajnokság pénteki fordulójában. 9 pontos előnyre is szert tettek Varga Ákosék, ám a második játékrészben öt percen át nem találtak be a gyűrűbe, s ez elég volt a vendéglátóknak ahhoz, hogy átvegyék a kezdeményezést. A harmadik negyed derekán egy rövid időre még vissza tudta venni a vezetést a Kosársuli, a meglepetés viszont elmaradt, mert a soproniak védekezése feljavult a végére, és közelről sok könnyű pontot gyűjthettek a vásárhelyi palánk alatt.

SMAFC Soproni Egyetem – Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli 85-72 (19-24,24-19,17-10,25-19)

Kalinic Slobodan vezetőedző: Gratulálok a Sopronnak a győzelemhez, minden jót kívánok nekik a szezonra. A második félidőben védekezésünk nem volt megfelelő, ennek köszönhető mai vereségünk.