Ugrai Panna három aranynál tart az ifi ob-n

Eddig minden nap bearanyozódott Ugrai Panna számára a kaposvári ifjúsági úszó országos bajnokságon.

Csütörtökön 200 méter vegyesen, pénteken 100 méter gyorson nem talált legyőzőre, így a szerdai nyitányon 100 méter háton megnyert bajnoki címe után már három aranynál tart a Hód Úszó SE 17 éves versenyzője. Panna 50 méter pillangón is közel járt a győzelemhez, ám ott végül ezüstérmes lett.

A vásárhelyi egyesület 11 rajthoz álló sportolója közül Forján Anna 200 méteres vegyesúszásban, míg a Kis Noel, Horváth Ákos, Ágoston Máté, Lakatos Bence összeállítású egység a négyszer kétszázas gyorsváltóban lett 11. Utóbbi csapat a 4×100 méteres gyorsváltó versenyében döntőbe jutott, ahol végül a 8. helyen zárt. Forján Anna 200 méter háton a 10. helyen végzett.