Pár milliméterrel maradt le Ugrai Panna a dobogóról

Három pontszerző helyet szereztek pénteken a Hód Úszó SE versenyzői a debreceni országos bajnokságon.

Ugrai Panna 6. helyen végzett 200 méter gyorson, majd az 50 méter pillangó fináléjában a negyedik helyen csapott célba. Mindkét időeredménye egyéni rekord, utóbbi versenyszámban mindössze 5 századra volt a dobogótól. Utóbbi számban a NICS-HSÚVC úszója, Szőke Zita a B döntőbe jutott, és összesítésben a 14. helyet szerezte meg.

Pető Bence 50 méter pillangón, a klasszisokkal teli sprintermezőnyben a 7 helyezést csípte el. Horváth Ákos 200 méter gyorson a B döntőben a 7. időeredményt úszta, összesítésben a 15. helyen végzett.

Szombaton zárul Debrecenben az úszó országos bajnokság: az utolsó versenynapon Gál Olivér és Nagy Zoltán 50 méteres mellúszásban, Ugrai Panna, Pető Bence és Horváth Ákos 100 méter pillangón áll rajtkőre.