A parlament honlapján nyilvánosságra hozták a Mindenki Magyarországa Mozgalomhoz és több más magyarországi szervezethez érkező titkoszolgálati jelentést. Az eddig is ismert dolgokon kívül semmi új információt nem tartalmaz, de helyenként visszaköszönnek a kormányzati kommunikáció paneljei.
A dokumentum 52 oldalas, néhány része ki van takarva és azt olvashatjuk benne, hogy a Korányi Dávidhoz köthető Action for Democracy nevű amerikai szervezettől összesen 3,1 milliárd forint érkezett, hét helyre, a választási kampányban és nyáron. Az is ismert, hogy 1,8 milliárd forint a Mindenki Magyarországa Mozgalomhoz került.
Írnak még az Oraculum 2020 Kft.-ről, a DatAdatról, Super Future Kft.-ről, az Edemokrácia Műhely Egyesületről, a Gemius Hungary Kft.-ről, a 21 Kutatóközpontról és a Laokoon Cinema Kft.-ről. A jelentésben arról írnak, reális lehetett-e ennyi idő alatt, ekkora összeg gyűjtése mikroadományokból, de szerintük az Action for Democracy létrehozására azért volt szükség, hogy a nagy összegű adományok forrásait leleplezzék és legalizálják.
A dokumentum összegzése eléggé hasonlít a kormányzati mantrához:
„Jelen helyzetben a nemzetbiztonsági kockázatot – sikeres kampány és választási győzelem esetén nemzetbiztonsági érdeksérelmet – az jelenti, ha Magyarország sorsáról olyan szereplők dönthetnek, akik jelentős részben külföldi támogatásból tesznek szert a választók támogatására, a választói akaratot befolyásoló képességre, miközben döntéseikkel nem feléjük, hanem a forrásokat biztosító szervezetek, személye, érdekcsoportok felé tartoznak elszámolással.”