NICS-HSÚVC: dobogós helyezések Veszprémből

Október 21-től 23-ig rendezték meg Veszprémben a Medencés Hosszútávú Országos Bajnokságot. A NICS-HSÚVC versenyzői a második napon voltak érdekeltek, ahol 1500 méter illetve 3000 méter gyorsúszásban mérték össze erejüket a többiekkel.

Ennek során Szabó Marcell Attila 3000 méteres gyorsúszásban 45 másodpercet javítva úszott új korosztályos országos csúcsot és ezzel 3. helyen végzett, idősebbek között.

Mérai Janka a múlt heti száguldása után hosszabb távnak ugrott neki és 1500 méter gyorson 2. helyen végzett. Nagy Olivér 1500 gyorson 40 másodpercet faragott az egyéni legjobbján és ezzel az idővel a dobogó második fokára tudott felállni.

A csapat tagjai voltak még:

• Török Réka (1500 gyors): 29. helyezett
  • Pászti Alex (1500 gyors): 30. helyezett
  • Búzás Bálint Bende (3000 gyors): 21. helyezett
  • Oláh Ádám (3000 gyors): 23. helyezett
  • Földesi Balázs (3000 gyors): 29. helyezett

Ezen a hétvégén majd Hódmezővásárhelyen folytatják szereplésüket a II. Hód Sprint Csomiép Pénzdíjas Versenyén.

Fotók: NICS-HSÚVC