Kosársuli: a rutin hiánya döntött Veszprémben

Bár több mint két negyedig remekül játszott, sőt, több mint 10 ponttal vezetett is a Kosársuli az egyik bajnokesélyes otthonában, a végét sajnos nem bírták.

A félidőben 13 ponttal vezetett a Kosársuli, sőt, még a harmadik negyed elején is tartották ezt a vezetést, ám először egyenlítettek a veszprémiek, majd sajnos az utolsó negyedben, 61-61 után, állva hagyták Sasa Vejinovic együttesét, és 72-61-re húztak el, amely előnyt már nem engedték ki a kezükből a meccs végéig.

Veszprém Kosárlabda Klub – Vásárhelyi Kosársuli 83-75 (15-21, 18-25, 28-15, 22-14)
A legjobb vásárhelyi pontszerzők: Bősz Richárd (18 pont), Bálint Erik (16), Borbáth Balázs Csaba (14), Utasi Zsombor (10)

Sasa Vejinovic : Úgy érzem csak kettő és fél negyedik játszottunk úgy hogy ma itt mi nyerünk! Ahogy szoros mérkőzésbe vissza jöttek a betalált triplákkal, sajnos mi elfogadtuk a sorsunkat. Tiszta szívből gratulálok a csapatomnak harcolásért, küzdésért. A többi pedig, hogy ilyen mérkőzéseket meg tudjunk nyerni, jönni fog rutinnal.

A csapat legközelebb október 18-án, pénteken, 18.30-kor a Békéscsabát fogadja a Hódtói Sportcsarnokban.

Borítókép forrása: hunbasket.hu