Ismét rossz formában játszott a HVSC: vereség a fehérváriak ellen

Sajnos folytatódott a vásárhelyi vízilabda csapat rossz formája, ezúttal, sajnos ismét alárendelt szerepet játszva kaptak ki székesfehérvári ellenfelüktől.

A múlt heti, Neptun elleni vereséget követően ismét hazai medencében mérkőzött meg a HVSC férfi vízilabda csapata a férfi vízilabda OBI/B küzdelmeiben. A hazaiak sajnos ezúttal sem voltak jó formában, végig rohantak az eredmény után, a félidben 1-6 volt az állás.

A második két negyedre kiegyenlítettebb lett az erőviszony, de ez csak arra volt elég, hogy kicsit kozmetikázza az eredmény a HVSC.

HVSC-Fehérvár Vízilabda Sport kft. 6-9 (0-4; 1-2; 4-2; 1-1)
Gólszerzők: Szporny, Chilkó, Holka, Lévai, Liubinsky, Vigh 1-1 ill. Tóth 3, Farkas 2, Almási, Szabó, Tömör, Németh 1-1

A vásárhelyiek 2 győzelemmel és 3 vereséggel a tabella 11. helyén állnak. Legközelebb október 28-án a Cegléd együttesét fogadják.