Az OB utolsó napján is remekül szerepeltek a vásárhelyi úszók

A múlt héten Hódmezővásárhelyen rendezték a Gyermek Országos Úszó Bajnokságot. A zárónapon a Hód Úszó SE és a NICS-Úszó Club versenyzői is több dobogós és pontszerző helyet értek el.

NICS-HSÚVC:

• Szabó Marcell Attila – 100 gyorson sem tudták elkapni és első helyen végzett. 800 gyorson is nagyon egyenletes úszással dobogó legfelső fokára állhatott.
  • Oláh Ádám 100 gyorson szoros csatában 4. helyen végzett, majd 200 hát döntőjében 7. helyen zárt.
  • Nagynémedi Anna 100 gyorson lecsúszott a dobogóról és a 4. helyet szerezte meg.
  • A 4×100-as férfi gyorsváltó mutatta meg hogy 3 kisebb korosztályú úszóval is számolni kell. Mindenki egyéni csúcsot úszott, így a dobogó legfelső fokára állhattak. Tagjai délelőtt: Tunyogi Noel – Földesi Balázs, Búzás Bende, Szabó Marcell, délután: Búzás Bende, Földesi Balázs, Oláh Ádám és Szabó Marcell
  • Szabó Marcell 400 gyorsúszása olyan jó időeredményt úszott, hogy utolsó nap egyéni döntői után átvehette a 2010-ben legjobbnak járó kupát.