December első szombatján a Keller Ferenc Sportcsarnokban léptek ringbe a vásárhelyt képviselő gyerekek és serdülők: Ajtai Kevin (7), Ajtai Dominik (13), Hegyi Dominik (13), Csuka Eszter (14) és Marton Bence (14) – tájékoztatta a Vásárhelyi Médiacentrumot Szalkai Edina.
A kicsik közül Ajtai Kevin egy kőbányai ellenféllel öklözött, itt eredményhirdetés nem volt, mert bemutató mérkőzést tartottak. Utána bátyja, Ajtai Dominik öklözött, ellenfele a második menetnél feladta. Marton Bence 66 kg-ban első helyezést ért el, így neki aranyat hozott a Mikulás, ellenfele ellen a második menet elején döntőfölénnyel győzedelmeskedett.
Ezen a hétvégén edzőjük, Szalkai Edina másnap egy veterán bunyósok összejövetelén vett részt, ahol Dariusz Michalczewski, a Tigris is jelen volt.